12,9. Do Rožďalovic jsme přijeli pouze s 11 hráči, a to bohužel na favorita nestačilo!!!  Rožďalovice - KOVANICE 4:2 (1:2)   Lorenc - Stránský, Krejčík L., Gajdoš - Kubina, Poklop, Jelínek, Trégl, Krejčík M. - Kukla, Mataj    branky: Mataj, Jelínek (pen.)  „Od začátku jsme měli míč na svých kopačkách a zdálo se, že kontrolujeme hru. Podařilo se nám vstřelit branku a následně trefili třikrát konstrukci hostující branky. Takže náležitě přišel trest na druhé straně, kde šel po naší ztrátě soupeř do brejku, který využil a srovnal. My jsme se nadále snažili hrát, ale po další naši chybné rozehrávce se soupeř opět valil na naší bránu, kde byl faulován a hosté rázem vedli. Druhý poločas se obraz hry moc nezměnil, my jsme tlačili a soupeř jen bránil a čekal na brejky. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat a v závěru zápasu jsme výsledek otočili. Zvládli jsme to bojovností, jinak hře scházela větší přesnost,“ vyprávěl rožďalovický trenér Jakub...
KOVANICE - Drahelice 7:4  branky: Skořepa 2, Kopecká 2, Šťastný, Pelant 2
Utkání s Předhrádím je odloženo kvůli corona viru na straně soupeře!!!
Budiměřice - KOVANICE 0:16 (0:5)   Rajmont - Skořepa, Kopecká, Kropáček, Pelant, Jáchym, Šmejcký, Vilímek, Znamenáček, Hájek, Šťastný, Blažek střelci: Šťastný 7, Kopecká 5, Blažek 2, Pelant, Hájek
KOVANICE - H.Jeseník 4:0 (1:0)  Lorenc - Gajdoš, Krejčík L.,Krejčík M. (55.Černý J.) - Kubina, Vagenknecht, Poklop, Jelínek, Krušinký (90.Kopecký R.) - Mataj (65.Volejník), Kukla  branky: Mataj 2, Kubina, Černý J.  28.8. 2020 „Po minulém týdnu, kdy jsme smolně přišli o body, byl tohle pro nás důležitý zápas. Utkání se nám povedlo. Byli jsme ti lepší a soupeř neměl za celou dobu ani jednu velkou šanci. Akorát jsme dlouho čekali na gól, dali jsme ho až na konci prvního poločasu. Hned na začátku druhé půle jsme přidali branku druhou. Jeseník pak dostal červenou kartu a my jsme zápas úplně v klidu dohráli, přidali jsme další dva góly. Byl to jednoznačný zápas, z naší strany dobře odehraný,“ popsal trenér Kovanic Lukáš Kout.
Loučeň - KOVANICE 3:2 (1:0)  Lorenc - Krušinský, Krejčík L., Gajdoš - Volejník (46.Hobort), Poklop, Vagenknecht, Černý J. (84.Kunc), Kubina - Kukla, Mataj (46.Krejčík M.)   branky: Kukla 2
KOVANICE - Plaňany 5:1 (1:1)  Lorenc - Hobort, Krejčík L., Černý T. - Volejník, Poklop, Vanický, Gajdoš, Kubina - Mataj, Jelínek - Černý J., Krejčík M., Kukla   branky: Kukla 4, Mataj
První mistrovské utkání odehrajeme na žádost soupeře na Loučeni v neděli 23.8. od 17.hodin!!!
KOVANICE - Milíčeves 2:3 (0:1)  Lorenc - Stránský, Krejčík L., Černý T. - Volejník, Vagenknecht, Poklop, Vanický, Gajdoš - Mataj, Jelínek - Kukla, Krejčík M., Černý J.   branky: Kukla, Černý J.
Nohejbalový turnaj si zahrajeme 6.6. a spojíme ho s oslavou narozenin !!! Jste všichni zváni, gardisti, fanoušci, hráči a všichni s manželkami a přítelkyněmi. Na nohec se sejdeme ráno v 8.30 hodin, a kdo nechcete hrát, přijďte kdykoli během dne - občerstvení zajištěno!!!

03.10.2020 16:00
CORONA Pauza